Banner ExclusiveBot.Net 728x90

Marriott International, Inc Lowongan Attendant-Door November 2016

Advertisement

Attendant-Door Marriott International, Inc

Marriott International, Inc memberikan persyaratan, ketentuan dan spesifikasi pekerjaan sebagai Attendant-Door yang akan ditempatkan di Tegal

Dibawah ini rincian lengkap persyaratan, spesifikasi lowongan pekerjaan, jadwal wawancara dan alamat serta kontak (email / nomor telepon) perusahaan pembuka Lowongan.

Company
Marriott International, Inc
Location
Tegal
City
Tegal
State
JT
Country
ID
Dibuka
Mon, 07 Nov 2016 20:41:19 GMT

Job Description

Marriott International’ın marka portföyü içerisinde hem JW Marriott hem de Marriott Hotels bulunmaktadır.

Tüm dünya genelinde 500′ü aşkın lokasyonda bulunan ve Marriott International’ın hakim markası olan
Marriott Hotels
, konuklarımızın seyahat deneyimlerini mükemmelleştirebilme gayretiyle, konuk ağırlama sanatını geliştiriyor. Marriott Hotels’de konukları ağırlayan ev sahibi sıfatıyla, en ideal tercihler, sofistike bir tarz ve iyi hazırlanmış ayrıntılar sunarak müşterilerimize verdiğimiz bu sözün tutulmasına yardımcı olacaksınız. Beceri ve hayal gücünüzle, birlikte seyahat deneyiminin geleceğini yepyeni bir boyuta taşıyacak ve yeniden icat edeceğiz.

JW Marriott
, Marriott International’ın lüks portföyünde yer almakta olup, dünyanın popüler şehirlerinde ve özgün tatil yerlerinde 70′i aşkın harika oteli bünyesinde barındırmaktadır. Çalışanlarımız, konforlu ve lüks bir atmosfer içerisinde konuklarımıza sofistike ve otantik, ama bir o kadar da sıcak kanlı bir hizmet sunarak, bu deneyimin hem çalışanlarımız hem de konuklarımız açısından doyurucu bir deneyim olmasını sağlamaktadır.

Nitelikler


Marriott International, çeşitli iş gücünden çalışanları işe almayı ve birleştirici bir kültürü sürdürmeyi görev edinmiş, fırsat eşitliği güden bir işyeridir. Marriott International, engel, askerlik durumu veya federal, yerel yasalar ya da devlet yasalarıyla korunan başka herhangi bir esasa dayanarak ayrımcılık yapmaz.

Untuk mengirimkan lamaran kerja Anda secara online, silakan Anda klik pada link bertuliskan Apply Click Here atau Apply This Job di bagian bawah info lowongan ini. Semoga Anda mendapatkan karir impian Anda….!

Notes

  • Your application will be kept as strictly confidential
  • Only short-listed candidates will be invited for selection and interview
Share
Marriott International, Inc Lowongan Attendant-Door November 2016 | Intan Yunita | 4.5

Itulah Info tentang Marriott International, Inc Lowongan Attendant-Door November 2016 yang dapat Loker Bank sampaikan. Kami mohon maaf jika info Marriott International, Inc Lowongan Attendant-Door November 2016 sudah tidak berlaku atau kadaluwarsa. Untuk mendapatkan info Info Lowongan Kerja Bank di Indonesia terupdate silakan buka Loker Bank setiap hari.

Loker Menarik Lainnya

Sponsor